1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı- çevre mühendisiyim izmir ve manisada iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve yusufmeric tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. yusufmeric İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı- çevre mühendisiyim izmir ve manisada iş arıyorum
  2. Adem Asker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43047
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ege OSGB
    ara görüşelim.... 0 532 600 08 11
  3. Gamze Akcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Merhaba; C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sınavına hazırlanıyorum.(Mayıs ayındakine) branşım Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisiyim. Sınav öncesinde kendimi yetiştirmek istiyorum.İş arayısı içerisindeyim.Uzmanlık belgemi alınca da bu sektörden deneyimlerimle yola dewam etmek istiyorum.
    Saygılarımla
    H.Gamze AKCAN
  4. naime İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım- Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisiyim. Bursada iş arıyorum
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    telefon yada mail yazarsan yardımcı olabilirim.
  6. yusufmeric İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    05545712536
  7. tugrulmasirci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sınavına hazırlanıyorum.(Ağustos ayındakine) İş günelik eğitimine devam ediyorum. Branşım Orman Endüstri Mühendisliği. Ankara 'da meclis şantiyesinde 10 ay çalıştım şantiye şefi olarak. Şimdi ise iş güvenlik uzmanlığı için kendimi yetiştirmek istiyorum. İzmir ve Manisa da iş arıyorum. Saygılarımla..

Tuğrul Masırcı
    tugrulmasirci@gmail.com
    tugrulmasirci@hotmail.com
  8. Barış_YILMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar, 18 mayıs sınavından geçer not aldım, Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Bölümü 2010 mezunuyum, Ege Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans tez aşamasındayım. C sınıfı belgemi alıncaya kadar tecrübe kazanmak için İzmir ve çevresinde iş arıyorum.
  9. ezgitugral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fizikçiyim.İzmir de C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak iş aramaktayım.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim