1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı igu olduktan sonra b sınıfı olan bir igu'nın verebileceği eğitim vs. hakları

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve abdülkadir aktoprakoğlu tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. abdülkadir aktoprakoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar,
  C sınıfı bir iş güvenliği uzmanı, daha sonra B sınıfı olduğunda verebileceği Eğitim vs. hakları için durum nasıldır?
  Örneğin C sınıfı uzman az tehlikeli işyerlerine 1 yılda toplam 100 saat eğitim verebiliyorsa, B sınıfı da tehlikeli yerlere 1 yılda toplamda 75 saat eğitim verdiği kabul edilirse, bu iki sertifikaya sahip uzman 1 yılda hem az tehlikeliye 100 saat, hemde tehlikeliye 75 saat eğitim verebilir anlamı çıkarmı? (bunun neden soruyorum, çünkü C belgesi için 418TL aldılar, B sınıfı içinde 418TL aldılar)