1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı isg uzmanı oldum sayılır.iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve alican tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. alican İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mrbç. eskişehirde yaşıyorum.endüstri mühendisiyim ve 18 mayıstaki sınavda başarılı oldum belge alıyorum sayılır.iş arıyorum.
  2. güney güney İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınavım iyi geçti belge hazırda bekliyor iş arıyorum bilgilerinize :)
  3. bende sınavda 70 üstü aldım ama belgemiz ağustos gibi elimizde olur .. o zamana kadar iş bulamayacak mıyız ?
  4. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende İzmir de yaşıyorum.Belgemi almak için sabırsızlanıyorum.Bildiğiniz iş imkanı varsa çalışmak istiyorum.
  5. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Değerli arkadaşlar,

Şuan piyasada doğru düzgün İG uzmanı arayan firma yok. Tum teklif verdiğimiz firmalar, Temmuzu bekliyor. Kesilen ceza olmadıkca bu cezalar haber olmadıkca ve de cıkarılmıs kanunları denetleyen teftiş sahada olmayınca tum bu forumlar boş. Yeni İG uzmanları da piyasaya girecek ve fiyatlar tıpkı çevre belgesi ve çevre danışmanlıgında oldugu gibi çok düşecek. 1500 TL C sınıfı İG için normal olacak çünkü kanun uygulanmıyor, firmalar çalıştırmak istemiyor, inşaat hariç. Internette klavye basındakı gıbı degıl reel sektorde İG Uzmanlıgı durumu. İG yazıyorum cunku Bakanlıktan denetlemede İSG yi kabul etmedıler İSG Uzmanları bakanlıgın elemanları, bızler İG uzmanıyız Bakanlıgın gozunde.

Saygılar

Serkan Sü
  6. alican İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben bir OSGB ile daha sertifika almadan 12 haziranda inşallah ilk 2 ay için 1750 tl 2 aydan sonra 2250 tl 6 ay sonrada yeni artış için görüşülmek üzere anlaştım.sizce şartlar uygunmudur ayrıca ulaşım ve yemek firmaya ait olacak
  7. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    hangi sehır? uygun mu derken malesef pıyasası bu. ancak alınan rısklere gore, cok anlamlı degıl ucret
  8. verdiğiniz bilgiler için tesekkür ederim...:oops:
  9. Sibelim4489 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mrhb. 18 mayıs sınavına girdim.iyi bir sonuç bekliyorum. sertifika alana kadar çalışmayı düşünüyorum ama tecrübesiz olduğum için bireysel çalışmaya henüz cesaretim yok.bulunduğum şehirdeki osgb'lerin ise şuan için eleman ihtiyaçları yok.Bu işin riskleri konusunda gözümü çok korkuttular.acaba ben mi büyütüyorum yani bana ne önerebilirsiniz_?
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    işinizi tam yaparsanız hiç bir sıkıntı olmaz OSGB ler zaten size para vermez en fazla 1500 tl verir
  11. BURCU ONAT SEN BU FORUM UN ENYÜREKLİ ÜYESİSİN;KALBİM VE BEYNİM SENİNLE!
  12. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Merhabalar bende c sınıfı uzmanlık sınavından geçer not aldım erzurum ve çevresinde iş aramaktayım ...
  13. idris kaval İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Van ilinde bizimle çalışmak istermisiniz?
    (Not: OSGB 'de)
  14. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Van biraz uzak sanki
  15. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    İlginize teşekkürler yine de :)
  16. idris kaval İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    rica ederim. Fakat bildiğiniz ve Van ilin de çalışmak isteyen arkadaşınız olursa bize yölendirebilirsiniz.
  17. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    tabi ne demek şartlar nelerdir ...
  18. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Arkadaşlar alınacak çok fazla sorumluluk ve iş yükü var.İş mevzuata uygun yapılırsa sorun çıkmaz ancak yine de emeğimizi ucuza satmayalım.1500 tl ücret bu işin riskleri için kabul edilmemeli.
  19. Ceyda SARI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bende sınavı geçtim ve antalya'da iş arıyorum.
  20. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    kuş adasına lazım uzman 2 adet