1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı isg uzmanıyım, iş arıyorum!..

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve mt_nihat tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mt_nihat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş sağlığı ve Güvenliği C sınıfı sertifika sahibiyim.
    İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak Tam zamanlı ya da Kısmi zamanlı olarak iş arıyorum.
    Daha önce otomotiv sektöründe teknik ve proses kalite kontrol görevlerini başarı ile yürüttüm. Isı sistemleri sektöründe perakendecilik, yönetmeliğe uygun doğalgaz projelerinin hazırlanması ve denetlenmesi işlerini yürüttüm. Endüdtriyel tesis kurulum ve montaj işlerinde çalıştım.
    MS Ofis uygulamalarını, ayrıca Autocad ve ERP iyi derecede kullanırım.
    İnsan ilişkilerinde güçlü, dışa dönük, disiplinli birisiyim.

Şu anda Kütahya da ikamet ediyorum, İstanbul dahil batı anadolu daki hemen her yerde görev alabilirim.
  2. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
  3. mt_nihat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  4. mt_nihat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş sağlığı ve Güvenliği C sınıfı sertifika sahibiyim. Yeni Yüzyıl Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans Yapıyorum.
    İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak Tam zamanlı ya da Kısmi zamanlı olarak iş arıyorum.
    Daha önce İ.B.B. Başakşehir Stadyumunda İSG Uzmanı Olarak görev aldım. Halen Mall Of İstanbul projesinde İSG Uzmanı olarak çalışmaktayım.
    MS Ofis uygulamalarını, ayrıca Autocad ve ERP iyi derecede kullanırım.
    İnsan ilişkilerinde güçlü, dışa dönük, disiplinli birisiyim.
  5. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    "Halen Mall Of İstanbul projesinde İSG Uzmanı olarak çalışmaktayım." yenı ıs arama sebebın?