1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı isg uzmanıyım, makine mühendisi olarak bir yerde çalışmaktayım.

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve esera tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. esera İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım, bugün 20 kişinin çalışıtığı bir temizlik şirketinden aradılar ve eğitim verebilirmisiniz diye sordular. Ben bu temizlik görevlilerine eğitim verebilirmiyim ? Eğitim verip tutanak tutmam için herhangi bir sigorta girişine gerek varmı ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. esera İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım, bugün 20 kişinin çalışıtığı bir temizlik şirketinden aradılar ve eğitim verebilirmisiniz diye sordular. Ben bu temizlik görevlilerine eğitim verebilirmiyim ? Eğitim verip tutanak tutmam için herhangi bir sigorta girişine gerek varmı ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tehlike grubundaysa uzman ve hekim ataması yapılmalı ve bu kişiler yönetmelik gereği sorumluluklarını yerine getirmeliler..
  4. İbrahim Cankurtaran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47504
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DÜZCE YAŞAM DANIŞMANLIK
    O işyeri size tehlike sınıfına ve çalışan sayısına göre hesaplanan süre üzerinden (minimum) sigorta yapar ve isgkatip' ten de onaylarsınız. Ancak bu şekilde yapılabilir diye düşünüyorum.
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Firmada eğitim verebilmeniz için o işyerinin resmi uzmanı olmanız gerekiyor. Çalışan sayısına ve tehlike grubuna(nace kodundan) göre süreyi hesaplarsınız, o süreyide isg-katipten atama yaparsınız sonucunda da eğitimi verebilirsiniz.