1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı mı, yoksa direkt b olmak mı?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Sinan Mert Savcı tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Sinan Mert Savcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,

Bu sene MYO'daki son senem, sizce bu seneyi bitirip C sınıfı olarak işe mi başlamalı, yoksa DGS ile lisansa tamamlayıp B sınıfı sertifika mı almalıyım? Önerileriniz nelerdir?
  2. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Ben bu işten birşey anlamadım, daha açıktan iş sağlığı ve güvenliği bölümünü okurken aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği bölümünde yüksek lisans yapanlar var. Bölümleri de kamu yönetimi yada işletme olması lazım. Sen c olarak çalıştığın süre zarfında lisansa tamamlayamıyor musun?