1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzmanım tam zamanlı iş arıyorum..

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Çağla Şekerci tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhabalar.Kimya Mühendisiyim ve aynı zamanda 18 Mayıs sınavı itibari ile İş Güvenliği Uzmanıyım.Tam zamanlı çalışabileceğim iş arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
 2. Orhan Çaşur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
 3. ahmet özyılmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  nerede ikamet ediyorsunuz , istanbul anadolu yakasında iş arıyorsanız ; a.ozyilmaz@atilimosgb.com aderesine öz geçmiş gönderir misiniz.
 4. Sinan Yüce İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhabalar,
  Yazılım firmamıza yeni mezun, sertifikasını almış ya da alma sürecinde yer alacak eğitim-destek uzmanı arayışımız var. Önceliğimiz bu tür forumları takip edenler olduğu için burada paylaşıyorum:
  http://www.isges.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/