1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzmanın a sınıfı uzman olabilmesi hakkında.....

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Murat Kural tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Murat Kural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  150844
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  evet arkadaslar bu konu baya muallakta nereden ve nasıl ögrenebiliriz...benim süt ürünleri imalatı yapan bi fabrikada 768 gün primim var şimdi ben A uzmanın yerine 7 yıl süreyle bakabilir miyim,bide sadece süt ürünleriyle ilgili işletmelerde mi yoksa nace kodunda kimyager gecen tüm ünvanlarda mı A olarak görev alabilirim...

  Not: 768 gün primim yattı ama 3 yıl dolmadan....
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Öncelikle kimyagerin karşılığı süt ürünleri imalatına karşılık geliyor mu bakmak lazım. geliyorsa 750 gün prim ve 3 yıl doldurduysanız yine kimyegere karşılık gelen nace kodlarının hepsinde A sınıfı uzman gibi görev yapabilirsiniz.
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
 4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  evet A sınıfları yine yaptı yapacağını :sinir: