1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzman adayı staj sorunu

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Onur Kavuştu tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Kavuştu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sinifi uzman adayiyiyim staj yapicam diye kursa bildirdigim yer suan staj yaptirma konusunda sorun cikariyor kurs biz bildirdik orda yapmak zorundasin diyor arada kaldim baska bi yerde staj isini halletmek istiyorum ne yapmam gerekir kurs olmaz diyor çözümü nedir bunun Yardımınız icin tesekkur ederim
  2. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92188
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kursların bir çoğu staj konusunda yardımcı oluyorlar aslında. kursun ile görüş sana sorun çıkartacaklarına çözüm sunsunlar. iş parayı alana kadar değil. seni kayıt edene kadar bir sürü şey vaat ediyorlar. her kursta bu problem var ne yazık ki. aslında bir taraftan da düşününce ne mecburiyetleri var diyor insan. ama kurs ile ilk görüşmeye gittiğinde seni kayıt edebilmek için herşeyi olumlu şekilde sunuyorlar sana. staj da bunlardan birisi. eğer sana da bu şekilde bir vaat durumu söz konusu olduysa, onlara yüklen derim. ama elini çabuk tut. vaktin çok kalmadı çünkü...
  3. Onur Kavuştu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Staj konusunda yardımcı oldular fakat kendi ayarlamaniz daha saglikli sorun cikabilir bizim ayarladigimizda dediler bende bu nedenle kendi cabamla yer ayarladm fakat ayarladigim yer suan olumsuz bakiyor öncesinde sicil no su sisteme kurs tarafindan staj yapilacak yer diye girildi bugün kursu aradığımda staj yerimde sorun var degistiricem dedim biz e.imza ile imzaldik orda yapman zorunlu tekrar görüş dediler kaldim ortada acikcasi baska bi yer buldum garantimama bu e imza isi bozdu