1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzmanlığı

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve gökçe güntepe tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. gökçe güntepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kolay gelsin arkadaşlar. Ben şimdi bir kamu kurumunda çalışıyorum. İş güvenliği kursuna katıldım Allah nasip ederse C sınıfı belgesini alacağım. Şimdi öğrenmek istediğim benim. Çalıştığım kamu kurumunda veya ileride eğer biolog olabilirsem hastanede görev yapacağım. Bu belgenin bana bir katkısı olur mu olmaz mı ? Ya da önerileriniz nelerdir. Hastanede A sınıfı geçerliymiş. Memur olanın bu belgeyi alması boşuna mı oluyor. Ben haftalık 80 saat artı o 80 saatin içinden nasıl 40 saat isg uzmanlığı yapabilirim ki. Sizin fikirlerinizi alabilir miyim. Arkadaşlar.
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Zaten kamu kurumlarındaki asıl sorun bu bence " Ben haftalık 80 saat artı o 80 saatin içinden nasıl 40 saat isg uzmanlığı yapabilirim ki "
  3. gökçe güntepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bana öyle geliyor ki :) bir hevesle yazıldım lazım olur diye 5 yılda bir de yenilemek gerekiyormuş. Eğer sınavı geçersek elimizde olacak yoksa zaten giden para olacak. kısmet
  4. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    doktorlara yasa cıkaracaklardı tam gün yasasıdan kurtulması icin sizlerede öyle birşey yapabilirler hafta sonları çalışırsınız:)