1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzmanların verdiği eğitimlerden sertifika vermesi ???

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Hakan Miçoglu tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Tam zamanlı uzman diye birşey kalmadı gibi birşey zaten... Çok çok büyük şirketlerde tam zamanlı uzman olur.
  2. muhammet yeğen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kalıp kalmaması hakikati değiştirmez.Nerden baksan sınıf farketmeden 1000 kişiye bakabiliyoruz.Zaten 1000 kişilik fabrikada da 3-5 tane uzman çalıştırıyorlar.Neticesinde resmi saatini doldurana kadar dünya şirkete bakabiliriz.Fantastik fikirlerle olan şeyleri olunamaz hale getirmeyelim
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    A firmasında ayda 180 saatlik tam zamanlı sözleşme ile çalışan bir uzman bir başka B firmasında 37 saatlik mesai kısmıyla çalışır ki aylık 217 saatlik çalışma yakalanmış olur.

Aksi olursa yani tam zamanlı sözleşme ile çalıştığı yerde iş yoğunluğunun az olması sebebi ile 100 saatini dolduruyorsa geri kalan 117 saati sağda solda değerlendireyim diye düşünürek isgkatip üzerinden online sözleşmeler yaparsa bu durum fark edildiğinde belge iptaline kadar gidebilir...
  4. meltem marangoz sezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27729
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim bir iş güvenliği uzman tanıdığım var osgb bağlı değil şahıs olarak risk analizi yapıyor firmalara acaba eğitim verebilirmi bilgisi olan varmı
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    bir arkadaş mı ? ;)
  6. buğra dege İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    örnek sertifika hazırlayan varmı bu eğitim konularınında adının geçtiği...