1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı uzmanlarına verilen komik rakamlar

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Uğur Yavuz tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    En geç 2015 Haziranda, epey uzman mahkemelere düşmüş, epey uzman belgesi askıya alınmış, çoğu OSGB'ler batmış veya kapatılmış, işyeri sahipleri de kazık yememeyi öğrenmiş olur.
  2. doğru mu yalan mı bilemem ama aynı osgb nin C sınıf uzman maaşlarını ( en az 1 yıldır bünyesinde çalışan olan) 1000 tl ye indirdiğini biliyorum...
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    1 yıl sonra da muhtemelen çok tecrübe kazanıp "biz artık tecrübeliyiz, bu işin piri olduk" diye 10-20 yıl tecrübesiyle sınıf yükselten uzmanlara a-b belge dağıtıyorlar diye atıp tutuyorlardır :)
  4. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A sınıfı uzmanım ,ücretten ziyade çalışabileceğim tecrübeli, ciddi bi OSGB bulamadım türkiye çapında, osgb'ler pazarlamacı mantığındalar..iş yeri hekimleri ile bireysel çalışmada hem verdiğim hizmet kalitesi artıyor, hem işyerleri memnun oluyor....
  5. iş görüşmesine giderken bence bir levye ile gitmek gerekir.
  6. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    rezalet...ben bakanlık olsam bu osgbleri kapatırım her uzman bireysel çalışsın sözleşme yapsın firmalarla gelir vergisi ödesin devlete yüzde 18 falan olsun bitsin..
  7. Deniz Kaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79933
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    umarım şubat ve mayıs sınavından sonra daha kötüye gitmez, ama bu görünüşe göre olacaklar belli gibi
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    şubat ve mayıs sınavlarından sonra piyasa a-b uzmanın dibine vuracak.
  9. birileri var doymam sanıyor