1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sinifi için hangi notlar.lütfen yardim...

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Eray Kemal KIRAY tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar amacım iş güvenliği ile ilgili C sınıfı sertifikayı alabilmekti. Fakat bütün kontejyanlar dolduğu için eğitime katılamadım. Dolasiyle bu ayki sınava giremeyeceğim. Dün yaptığım görüşmede yeni eğitimlerin Şubat ayında başlanacağı belirtildi. Bende şu 3-4 aylık süreçte yavaştanda olsa evde kendime kendime çalışmaya karar verdim. Forumda birçok sunum ders notu vs. var. Fakat bunlardan hangisi başlangıç C sınıfı ile ilgili eğitim notlarını ihtiva ediyor. Kafam çok karıştı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.Saygılarımla....
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    eko bey,

eğitim notları ve sunumlar-1,2,3...diye gidenler c sınıfı uzmanlık eğitim konularını sırasıyla ele almış onlardan başla aşağıda linkte veriyorum sana..eğitim notları kısmında tüm notları al ve çalış..tüm konularda sunum ve eğitim notları mevcut..sunumlarda bile eğitimler anlatılmış..ben o notları çalıştım ve kazandım,
    http://www.isgforum.net/forums/eğitim-notları-ve-hazırlık.171/
    ve selam..
  3. Erkan bey yardımlarınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz linkte 17 tane sunum her bir sunum içinde farklı çeşitlerde eğitim dökümanı var. C sınıfı sertifaka bu bilgilerin hepsinimi içeriyor.Başlangıç olan C sınıfı için ilk etapta kaçıncı sunuma kadar çalışmak yararlı olacaktır.Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler...
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet dikkat edersen ben konu başlıklarını hep yazmışım..bir iki konu daha var bugün yarın yayınlarım, onları eğitim seti olarak düşün..ve selam
  5. sovalye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben de aynı dertten muzdaribim konular çok dağınık geldi. c sınıfı uzmanlık için sınava çalışmamız gereken ders notları ve sunumları tek bir topikte toplansa daha faydalı olacağını düşünmekteyim
    syg...
  6. saitguller İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    dökümanları konu oalrak bir araya getireyim dedim beynim bulandı bı C sınıfı için alt konu açsak