1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sinifi isg uzmani*çevre müh*çevre görevlisi*istanbul ve kocaeli

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Betül Er tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Betül Er İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,

Kendini geliştirmek isteyen, azimli, çalışmayı seven, enerjik ve öğrenmeye açık bir Çevre Mühendisi ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı'yım. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde yüksek lisans yaptım. Çevre görevlisi belgem de var aynı zamanda. Günlük çalışmada sürekli yabancı dil kullandığımdan, İngilizce seviyem ileri düzeydir.

İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Gebze veya Tuzla'da tam zamanlı çalışabileceğim iş arıyorum.

Saygılarımla,
    Betül ER
  2. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Cv 'nizi iletir misiniz
  3. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    İngilizcesi iyi olan bayan iş güvenliği uzmanı tanıdıgınız var ise izmir aliağa rafinerisinde yabancı bir firma için, lütfen iletişim. Betül şefim sanırım siz izmiri düşünmüyorsunuz?
  4. Betül Er İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Serkan Bey, konuyla alakalı size mesaj gönderdim az önce.
  5. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Betül hanım caddebostanda başlayacak olan bir proje için C sınıfı iş güvenliği uzmanı aranıyordu düşünürseniz eğer cv yollayın ileteyim.