1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Casgem & isgder avrupa birliği projeleri ortakliği

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  CASGEM & İSGDER AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ ORTAKLIĞI

  Başlıklar :
  • Avrupa birliği projeleri
  • Eğitimde İşbirliği
  • Projede İşbirliği
  İSGDER Yönetim Kurulu Başkanı H.Latif İŞCEN ve Mahmut Cihan CASGEM Başkanı İsmail AKBIYK’I ziyaret etti. Ziyaret konuların arasında devam eden Avrupa Birliği Proje ortaklıkları değerlendirildi. Özelikle CASGEM Yönetimin samimiyeti bizleri son derece memnun etti.

  Sivil toplum duyarlılığının en süt konumda olduğu CASGEM Yönetimi ; İSGDER’le yapmış olduğu çalışmalardan son derece memnun olduklarını dile getirdi. Ortak çalışmaya devam kararı alan kurumlar Avrupa Birliği Proje , Eğitimde ve İnovasyon’da işbirliği yapmak üzere Kasım Ayında bir araya gelecekler. İSGDER Yönetim Kurulu Başkanı Latif İŞCEN ‘’CASGEM’in Bir devlet kurum olduğuna inanmak zor….Başarıya odaklanmış bir ekiple karşılaşmak bizleri son derece memnun etti. ‘’ dedi.

  1.jpg 2.jpg 3.jpg
 2. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18410
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çok yerinde ve başarılı bir birliktelik olacaktır.