1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ceyhun yılmaz'dan çok önemli sosyal sorumluluk kampanyası

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Sosyal medyanın önemi ve etkinliği, ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz'ın twitter üzerinden başlattığı bir kampanyayla bir kez daha ortaya kondu.

  LÖSEV'in (Lösemili Çocuklar Vakfı) bir ambulansının olmaması ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’ı harekete geçirdi. 6 Aralık günü oluşturduğu #12aralıktaLöseveambulansalıyoruz hashtag'i ile twitter’ı LÖSEV’e ambulans alımı için ayağa kaldıran Yılmaz'ın bu duyarlılığı kısa sürede yoğun ilgi gördü. Amaç bir firmanın paylaşım başına 1 TL vermesiyle toplamda 100 bin paylaşım yapmak ve LÖSEV’e bir ambulans alabilmekti.
  Ceyhun Yılmaz'a, sanat, siyaset, spor, magazin camiaları başta olmak üzere birçok kesimden destek mesajları yağarken, en büyük destek ise Toyota Türkiye'den geldi. Firmanın twitter hesabından yapılan açıklamada "Toyota Türkiye ailesi olarak 12 Aralık’ta LÖSEV’e ambulans
  hediye ediyoruz" denildi.