1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ceza ve ödül prosedürü nasıl olmalıdır?ödül ve ceza ya örnek olarak ne önebilirisiniz?

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve Simge Sivrioglu tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Simge Sivrioglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba. Ödül - ceza sistemi ile ilgili öncelikle site içi arama yaptım, bir arkadaşımız bu soruyu daha önce yönlendirmiş fakat yanıt gelmemiş gördüğüm kadarıyla.
  Firmamızda ödül - ceza sistemi aylık olarak işlemekte, fakat prosedürü değiştirmek istiyoruz. Hangi ödül daha şevk verici olur (Şantiye içerisinde kullanabileceği bir ekipman mı yoksa günlük hayat için bir ödül mü?) ve ya hangi ceza daha caydırıcı olur fikirlerinizi duymak isterim. Bunun yanı sıra, ödüller alım sayısına göre artmalı mı ya da sabit mi kalmalı ? Aylık sistem ideal mi ? Sizin prosedürleriniz ve ya fikirleriniz nelerdir ?