1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dikkat Cezai işlem

Konusu 'TMGD' forumundadır ve Serkan Kala tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

 1. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bilgilerinizde;

  Fire Educator
  IOSH Technical Member

  yazmaktadır. Eğer doğruysa. Bence Bunlarda paket kapsamındadır ;). Şu an MÜHENDİSLİK alanında iş bulmak zor. İş ilanlarında branşın dışında elbet bir kimlik daha istiyorlar. Örneğin ÇEVRE MÜHENDİSİ diye iş ilanı arama yaptığında, kimse MÜHENDİS aramıyor. İSG uzmanı çevre görevlisi, yönetim sistemleri konusunda bilgisi olan vs. gibi ek kimlikler istiyorlar. İş bulamayan yeni mezun arkadaşlarda maalesef umutsuzluğa kapılıp iş bulamama korkusuyla sertifikaya para yatırıp o sertifikaLARI alıyorlar. Senin benim gibi...
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  bilgilerimin altında yazanlar yaptığım işi simgelemiyor dikkat ederseniz. Ben İş Güvenliği Uzmanıyım ve bunun için bakanlık sertifikası yetiyor. Diğer belge türlerindeki işleri yapmak için de o belgeler gerekiyor sadece uzmanlık değil , paket değil yani ;)