1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C'ler b , b 'ler a olunca ne olacak

Konusu 'Eğlence ve Mizah' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar c'ler b , b 'ler a olunca ne olacak ben biliyorum artık çok tehlikeli veya tehlikeli sınıflara bakacaksınız ama fiyatınızı aşağı çekerek pasta içinde dilim kapmak için rekabete gireceksiniz zamanla bu rekabet bizlere yani uzmanlara zarar verecek bu yüzden bu sistemin haksız rekabeti engellemek adına serbest piyasa değilde a,b,c lerin saatlik sabit fiyatları olması gerekiyor bunun içinde iş bizlere düşüyor herkese sınavda başarılar ucuz işçilik yüksek riski göze almamanız dileğiyle.
 2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  çok haklısın
 3. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu/NEVŞEHİR
  Uzman arkadaşlar, OSGB lerde çalışmak için her koşulu kabul etmemeli, iş olsun diyerek zor şartlarda üç kuruşa çalışmamalı.
 4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  osgbler ve iş verenler muhtaç bizlere bizleri ayrıcalıklı kılan ise kanundur bu kanunu aleyhine veya lehine kullanmakta bizim elimizde onlar bizlere muhtaç biz onlara değil bu yüzden denizde küçük balık olmak yerine büyük balık gibi gezmek gerekli bırakın küçük balıklar sizin yanınızda gezsin değerinizi bilin ve değerinizi kaybettirmeyin işverenlerin temel stratejisi şudur görüşmeye gidersin ve sanki seni öenmsiz bir kişi gibi karşılarlar ve gereksiz gibi hissettirirler bunu yemeyin kesinlikle o sana mecburdur kanun yoksa onu yakar işveren tuzagına düşüp ucuz balık olmayın değerinizi bilin ve karşı tarafada hissettirin ve kurallarınızı koyun onun kuralları varsa sizinde kurallarınız olsun daha bir çok şey var anlatmakla bitmez...
 5. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  [​IMG][​IMG]
  Olacağı Budur!