1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Clp tüzüğü uyarınca etiketleme ve ambalajlama rehberi

Konusu 'Kimyasallar ile Çalışmada Emniyet' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  YASAL UYARI
  Bu belge madde ve karışımların sınıflandırılması, etiketlenmesi ve ambalajlanması hakkındaki 1272/2008 sayılı Tüzük (AT) (CLP Tüzüğü) uyarınca etiketleme ve ambalajlama şartlarından oluşmaktadır.
  Kullanıcılar CLP Tüzük metninin tek gerçek yasal referans olduğunu ve bu belge içerisindeki bilgilerin Önlem ibareleri oluşturmadığını unutmamalıdır. Avrupa Kimyasallar Ajansı bu belgenin içeriğiyle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  CLP Tüzüğü uyarınca Etiketleme ve Ambalajlama Rehberi
  Referans: Yayınlanma tarihi: Dili:
  ECHA-11-G-04-EN 04/2011
  EN
  © Avrupa Kimyasallar Ajansı, 2011Kapak sayfası © Avrupa Kimyasallar Ajansı
  Kaynağın “Kaynak: Avrupa Kimyasallar Ajansı http://echa.europa.eu/" formatında tam olarak bildirilmesi ve ECHA iletişim Birimine yazılı bildirimde bulunulması koşuluyla çoğaltılmasına izin verilecektir (publications@echa.europa.eu).
  Bu belge ile ilgili soru veya yorumlarınız olması durumunda, lütfen Rehber geri bildirim formunu (belge referansı, yayınlanma tarihi, yorumunuzun atıfta bulunduğu belgenin bölüm ve/veya sayfası) kullanarak gönderiniz. Geri bildirim formuna ECHA Rehber web sitesinden veya doğrudan aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:
  https://comments.echa.europa.eu/Comments/FeedbackGuidance.aspx
  Avrupa Kimyasallar Ajansı
  Yazışma adresi: P.O. Box 400, FI-00121 Helsinki, Finland Ziyaret adresi: Annankatu 18, Helsinki, Finland

  Avrupa Kimyasallar Ajansı tarafından hazırlanan bu rehber kitapçık,
  ĠMMĠB REACH ve CLP Yardım Masası tara

  Ekli Dosyalar: