1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Coşkun İskele

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Malumunuz İnşaatlardan patır patır iskelelerden işçi düşüyor yada iskele yıkılıyor..bende isgci arkadaşlara faydalı olur diye firmalarımızdan tanıtımlar yapmaya karar verdim..şimdiden kazasız günler dilerim..

  iletişim​
  Bize Ulaşın

  [​IMG]
  Ferhatpaşa Mahallesi, Akdeniz cad. G55 sokak No:3 Ataşehir / istanbul Telefon : 90 0 216 471 12 45 Faks : 90 0 216 471 12 46​

  Coşkun iskele; İstanbul Üsküdar'da 1995 yılında 100 m² yerde kurulmuş olup şuan ki Fabrikamız 1200 m² açık, 900 m² kapalı alan üzerine inşaat iskele sistemleri , direk ve kalıp sistemleri üretimlerini gerçekleştirmektedir.
  Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe öncü olmayı hedeflemiş ve hedefi doğrultusunda müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının teminatı olmuştur. ürünlerimizin ikinci eli dahi ülkemizde rağbet görmektedir. Bu nedenle gelişerek COŞKUN İSKELE KALIP SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ. olarak devam etmektedir.
  Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber büyüyerek kendini geliştirmektedir.
  2010 yılında çalışma bakanlğının getirmiş olduğu yasayla zorunlu hale gelen güvenlikli iskele sistemi firmamız tarafından üretilmekte ve kiralanmaktadır.
  COŞKUN İSKELE tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştiren güçlü bir firmadır. Üretim tesisimizin uygun olarak donatılması, güncel üretim teknolojisinin devamlı geliştirilmekte olması, ürün kalitemizin de garantisi olmaktadır. Bu yüksek üretkenlik müşterilerimize en uygun performans/maliyet oranlarını sağlamaktadır.
  Coşkun iskele olarak kalitemizden ve hizmetimizden ödün vermeden gelişmekte olan ülkemizin inşaat sektörüne hizmet vermeye devam edeceğiz.