1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Cumhuriyetimizin 91. yaşı kutlu olsun...

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    siz bunada karşısınız
    Çarşıli msniz?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Ekim 2013 ---
    Zahmet olacak ama anlatın. "Maus" unda tarihçesinide anlatırsnz anlamadmda..
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Aliağa / İZMİR

ONURUMUZLA, GURURUMUZLA... UTANANLARA İNAT!..

3. mutlu olacak o kadar şey varken açıkcası ..................................
  4. BENCE YETER ARTIK
  5. merak ediyorum NE MUTLU TÜRKÜM DERKEN yüz ifadenizde gülücükler mi hakim ciddiyet mi? şahsi fikrim mutlu olmuyoruz ciddi oluyoruz :)
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Arkadaşlar.
    Bugün 29 Ekim Cumhuriyet bayramı.
    Konumuz da Cumhuriyet Bayramı tebrik konusu.

Kişisel görüş olarak Marmaray Projesini bende taktir ediyorum ve övünüyorum. Ama konuyu çarpıtmayalım lütfen. Başka yerde ilgili konuyu açarsanız daha yerinde olacağını düşünüyorum.
  7. eskiden üst geçitlerin açılışı yapılırdı ya nereden nereye HAYALDİ GERÇEK OLDU.... işte bu benin gurulandıran ve mutlu eden asıl kutlanması gerekenlerde bunlardır
  8. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Konunun içeriğini kendisi değiştiren yönetici örneğisiniz.Saptırmayın!
  9. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Ben onur duyuyorum, gurur duyuyorum.
    Duymak zorunda değilsiniz. Ama bundan gurur duyana da saygılı olmak zorundasınız.
    Siz kendinizi öyle görmediğinizden ciddi olabilirsiniz. Sonuçta kişi ne ise karşısındakini öyle görürmüş. Ben samimi olarak gurur duyuyorum ve mutlu oluyorum.. Var mı ötesi?
  10. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Amacınız belli,vaktimi sizinle polemiğe girerek harcayamam.
  11. neye saygı duyacağımı sizden öğrenecek değilim, ayrıca kimseye saygısızlık etiğimide düşünmüyorum fikrimi söylüyorum....
  12. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Evet.
    Bakın aynı paydadayız Koray bey.
    Gidin orada kendiniz çalın kendiniz söyleyin. Size karışan yok. Marmarayı da orada açın irdeleyin. İsteyen oraya katılır.
    Ama lütfen insanlara az da olsa saygı hissiniz varsa bu kutlama konusunu baltalamayın bari.
    Tebrik etmek zorunda da değilsiniz. Bakın rica ediyorum.
  13. kimse size illa bizimle polemiğe girin demedi tuba hanım. kolay gelsin
  14. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Lafım Koray bey in inatla açtığı ve yönlendirmeye çalıştığı konu üzerineydi.Size zaten bişey demem :)
  15. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Hanım efendi.
    Bakın. Orada bir soru sormuşsunuz. Ciddi mi oluyorsunuz vb. diye cevap verdim.
    Sizden insani olarak biz nasıl saygı gösteriyorsak, sizden de insan olarak saygı duymanızı istedik.
    Duymazsanız o sizin tercihiniz tabi. Karışamam.
  16. TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE ve M.KEMAL ATATÜRK e karşı söylenmiş her söz maneviyatıma ,namusuma,haysiyetime söylenmiştir.İllaki Ezel sen işe yaramaz bir kadınsın demeniz gerekmiyor saygısızlık yapmanız için..
  17. gerçekten inanç :( üzülüyorum
  18. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Hayır Koray bey,
    Ben fikrimi düşüncemi paylaşsam da, siz bildiğiniz yönde , ısrarcı tavrınızdan taviz vermeyecek her zamanki gibi saldıracaksınız.Bu nedenle teşekkürler.

Siyasi bölünmeyi farkettiğimden beri burası ile, sadece asgari düzeyde iletişim sağlıyorum.Kolay gelsin.
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hepimiz sizin siyasi fikirinizden olsak nasıl güzel olurdu dimi.. bol bol iletişim kurardık.
  20. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Böyle birşey istemiyorum,istemem de ancak saygı herşeyin başı dır.İletişim kuracağım kişileri ben seçerim,özgür irademle,ve KONUYU DEĞİŞTİRMEYİN.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Ekim 2013 ---
    29-ekim-cumhuriyet-bayrami-miz-kutlu-olsun.jpg