1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Cumhuriyetimizin 91. yaşı kutlu olsun...

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sonuna kadar katılıyorum.
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Hasta olmuş bir devlet başkanına geçmiş olsun dileklerini sunmak ve çirkin gönderme?
    Allah kurtarsın sizi. Ne diyeyim.
  3. cumhurbaşkani da YİNE hasta olmuş geçmiş olsun dileklerimizi iletelim
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

Bunu söylerken bile bir aşağılama söz konusu,Erkan Dündar ,eğitim mi vereceksiniz ne yapacaksınız bilmiyorum ama bir uslup sorunu ve saygısızlık aldı başını gidiyor.Büyürken küçülmek bu olsa gerek.Gereğini sitenin kurucusu olarak yapın lütfen...
  5. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Daha önce gerçekleşen bir olay nüksederse, yine gelebilir cümleye sn Aslantürk.
    Hatırlar mısınız bilmem ama YİNE böyle bir tören öncesi ( yanılmıyorsam 30 Ağustosta ) cumhurbaşkanımız kulağındaki bir rahatsızlıktan dolayı hastanede kalmıştı.
  6. bu yine her olaya, her kişiye söylenmez yere göğe sığdıramadığınız atatürk gibi Abdullah Gül'de bir cuhmurbaşkanı ayrıca alper beyinde iyi dileklerine ihtiyacı yok
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Daha önce sizin de dediğiniz gibi, benim ne demem gerektiğine siz karar veremezsiniz. Kimseye hakarette bulunulmadı, saygısızlık edilmedi. Hasta bir devlet başkanına geçmiş olsun demek bizim örf ananelerimizde var. Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı olması konusunda bir sıkıntımız da yok. Ama biz bu ülkeye hizmet etmiş herkesi severiz. Sizler gibi ayrımcılık yapmadan, insanları şucu bucu vb. ithamlarda tutmadan. Bir devlet büyüğü ise kabulleniriz. Bizim dini inancımız devlet büyüklerine uymayı emreder.
  8. "Sizler gibi ayrımcılık yapmadan, insanları şucu bucu vb. ithamlarda tutmadan" Sizler kim...... şucu bucu dediğim bir mesajı gönderirmisiniz.
  9. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Sizlerden kastım açık. Atatürk'e saygı duyanlara ve Türklüğü ile gurur duyanlara saygı duymayanlar elbette.
    Atatürk ilkelerine uymamız zaten sizin gözünüzde şucu yapıyor.
  10. Siz söylediklerimi çekin durun bir taraflara benTürklüğümle gurur duymuyorumda demedim.... ama uzatmakta istemiyorum size iyi kutlamalar.....
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

"yere göğe sığdıramadığınız atatürk gibi "
  12. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Ooooo. Çok teşekkürler....
    Ama yazdıklarım Türkçe ve gayet açık. Türklüğünüz ile saygı duymadığınızı belirtmedim.. Türklüğü ile gurur duyanlara saygı duymayanlar dedim. Aradaki farkı çözebilirseniz gerçekten sorun kalmayacak.
    Kutlamalar inanın çok iyi geçecek ve geçiyor sayenizde...
    İyi günler.
  13. siz gitmediniz mi tuba hanım :D
  14. Şebnem Tunç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Cumhuriyet Bayramı kutlamalarından neden rahatsız olur ki insanlar?? ya da Atatürk'ün seviliyor olması neden dokunur??ne garipliktir :)
    Neyin bahaneleri üretiliyor yahu? Cumhuriyeti ve Atatürk'ü içimize sindiremiyoruz desinler de kurtulsunlar bahane bulmaya çalışmaktan bence..
    Kutlamalar zaman kaybıymış..."osmanlı"cılık oynayalım öyleyse..zaman kaybı olmaz(!)
    Kimse Atatürk'ü ya da bir başkasını sevmek zorunda değil..saygı duyarım.Irkçı ya da ayrımcı falan değilim.Türk, Kürt, Yunan, Rus, Amerikalı, Asyalı demem insana.ama bu başlık altına gelip kutlamalara ve gerçek olduğu bilinen bazı yorumlara saldırılması saçma değil mi?kışkırtmalar sataşmalar falan..ne kadar itici!

birileri sever ya da sevmez, gurur duyar ya da duymaz..kutlar ya da kutlamaz..kendileri bilirler.Ama söylenen laflara ve üsluba biraz dikkat edilmeli!

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!!!!
  15. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bütün sorun da onu anlayabilmek işte.
    Anlaşılsa zaten sorun olmayacak..
  16. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

:) siz doğru yerdemisiniz peki?
  17. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    atatürkkk.jpg
  18. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    HALA TARTIŞMA DEVAM EDİYOR CUMHURBAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETMEK NEDEN ZORUNUZA GİTTİ ANLAMADIM. Bunun neresinde cirkinlik oh oldu gidip Kayseride gezmesemiydi diyeydim. Yaa uzman arkadaşlaryma 90 yıllık gelenegi degiştirme çabasında ama 2 yıllık isgyi geliştirmek için ne yapiyoz..
  19. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    yine her zamanki gibi çok güzel bir konu paylaşılıyor
    fakat ne hikmetse sonu yine bir tartışma, üslup krizi, hakaretler ve saygısızlıklar,
    nedendir bu çaba, neyi değiştirmeye çalışıyoruz, yada neyi kabullenemiyoruz,
    konu gayet açık Erkan beyinde konu başlığında belirttiği gibi

CUMHURİYETİMİZİN 90. YAŞI KUTLU OLSUN

kutlamak istemeyen rahatsız olan her kim varsa duygularınızı içinizde saklayın bu tür ortamlara yansıtmayın
    konu başlığı eğer ki
    Cumhuriyeti hala kutluyormuyuz kutlamalımıyız yada buna benzer birşey olsaydı söz hakkı verilmiş olurdu
    ama böyle bir durum söz konusu değil

zira Üstad mısralarında

Bastığın yerleri “toprak” diyerek geçme, tanı:
    Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.................derken

bunu sorgulamak ne bizim nede başkalarının haddi değildir.
    images.jpg

Ekli Dosyalar:

• images.jpg
      images.jpg
      Dosya Boyutu:
      29 KB
      Görüntüleme:
      4
  20. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman