1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Döf kapatmalari

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Fırat Dilek tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Fırat Dilek İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  RİSK ANALİZİNDEKİ HERHANGİ BİR UYGUNSUZ LUKTA UYGUNSUZULUKLARIN BAKANLIĞA BİLDİRİLMESİ GEREKİYORMU
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Önce onaylı tespit ve öneri defterine termin süresi belirterek yazarsınız akabinde o süre içerisinde döf olmazsa bakanlığa bildirim yaparsınız.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  DÖFler açılsın tabi sıkıntı olmaz fakat herşeyi bakanlığa bildirirseniz orda olmanızın bir anlamı olmaz.çok risk teşkil eden faaliyetin durmasına sebeb olacak ölümlü kaza olma puanı yüksek durumları işveren bilgisi doğrultusunda bakanlığa bildirelim.yoksa işverenin hışmına uğrarsınız ve işinizden olursunuz.