1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Döküm sektörü

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Hasan Ali Kara tarafından 5 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Hasan Ali Kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5485
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ÖZGÜVEN DÖKÜM MAKİNA
  Dökümhanelerde çalışan veya kısmi süreli hizmet veren arkadaşlar varmı? Var ise irtibat kuralım. Döküm sektörü ile ilgili bilgi paylaşımında bulunabiliriz. Döküman ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım.
 2. gökhan derin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ali İhsan Bey merhabalar Dökümhaneler için her türlü dökümana ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
 3. gökhan derin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  afedersiniz hasan ali bey
 4. atihatipoglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Hasan Ali bey dökümhaneler için risk değerlendirme örneği var mı elinizde acaba birde hurdacılar ile risk analiz örneği konusunda yardımcı olabilir misiniz şimdiden çok teşekkürler