1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Döküm'de genç işçi'nin çalışamayacağı konusunda linki var mı?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve ranakalfa tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. ranakalfa İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  49447
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkese merhaba,
  Çoçuk ve Genç işçilerin çalıştırılabileceği işlerle ilgili yönetmeliği okudum.17 yaşındaki genç bir işçi için,döküm'de çalışması yasak olduğunu düşünüyorum.Döküm'de genç işçi'nin çalışamayacağı konusunda linki var mı? yardımcı olabilr misiniz?Şimdiden teşekkürler.
 2. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9434
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Rana hanım ilgili yönetmeliği dikkatlice okursanız eklerindeki tablolarda çocuk ve genç işçilerin çalışabilecekleri işler yazdığınızı göreceksiniz. Yani liste dışındaki hiçbir işte çalışamazlar.
 3. ranakalfa İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  49447
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kürşad Bey,okudum ,listede yok.Çalışamayacağı işlerle ilgili bir liste yok mu?
 4. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9434
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yok