1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dökümhanelerde indüksiyon ocaklarında risk değerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve İş Güvenliği Uzmanı tarafından 18 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hasan Ali bey,

  Döküm bölümü ile ilgili risk analizi çalışmanız var mı?
 2. Hasan Ali Kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5485
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ÖZGÜVEN DÖKÜM MAKİNA
  2010 da orta ölçekli bir dökümhane için yaptığım risk değerlendirmesi var. 2013 yılına ve yeni yasaya pek uygun düşmez ama fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Detaylı bir çalışma yapacağım, bitirdiğimde paylaşırım.

  iyi çalışmalar....

  Ekli Dosyalar:

 3. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkür ederim
 4. gökhan derin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  hasan ali bey paylaşabileceğiniz başka dökümanlar varsa paylaşır mısınız. paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler