1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dün, bu ülkede bir "doktor" görevi başında hasta yakını tarafından öldürüldü!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve ENGİN KONYALIGİL tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. ENGİN KONYALIGİL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sağlık Bakanlığı
  29 Mayıs 2015 tarihinde Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Hastanesinde Görevi Başında bir Doktorumuz Hasta Yakını Tarafından şehit edildi.Adliye girişinde kendisine niçin yaptın sorusuna verdiği cevap ise: Hoşuma gitti, arada sırada böyle şeyler yaparım demek oldu.#doktorsuzkalin
 2. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sağlık Bakanlığı
  Engin bey çok üzüldüm, başınız sağolsun.
 3. ENGİN KONYALIGİL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sağlık Bakanlığı
  Dostlar sağolsun. Çok iyi ve yardımsever bir doktordu çok ta iyi bir meslek hastalıkları hocasıydi. Allah nur içinde yatırsin.
 4. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Hayatı sıradan görmeye başladımı insanoğlu,yaptığı kötü şeyler bile sıradan gelir.
 5. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16620
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Uzman
  Tüm Hastanelerin (Özel-Devlet-Üniversite) giriş noktalarında X-Ray ve manyetik kapı detektörleriyle güvenlik kontrolü ciddi bir şekilde sağlanmalı. Aksi takdirde bu üzücü haberlere şahit oluruz. Bizim hastaneyi pompalı tüfekle basmak isteyen oldu.(Hasta şizofrendi..) .Girişte metal dedetörü sayesinde durum farkedildi ve Güvenlik personelimizin müdahalesiyle facia önlendi.