1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Dünya Çevre Eğitim Zirvesi Kuşadası"nda Başladı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı(FEE)"nın her yıl Dünya'nın başka bir ülkesinde düzenlediği Çevrenin Genç Sözcüleri Programı'nın Ulusal Koordinatörler Toplantısı Kuşadası Sea Light Otel'de başladı.

  Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı(FEE)'nın her yıl Dünya'nın başka bir ülkesinde düzenlediği Çevrenin Genç Sözcüleri Programı'nın Ulusal Koordinatörler Toplantısı Kuşadası Sea Light Otel'de başladı.

  TÜRÇEV'in koordinasyonu ve Kuşadası Belediyesi sponsorluğunda, Uluslararası Çevre Vakfı'nın (FEE) düzenlediği Çevrenin Genç Sözcüleri Programı'nın Ulusal Koordinatörler Toplantısı bu yıl Türkiye'de yapılıyor. Kuşadası Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya 22 ülkeden 35 yakın temsilci katılıyor.

  FEE'nin çevre eğitim programlarından biri olan Çevrenin Genç Sözcüleri Programı (Young Reporters forthe Environment), ülkemizde 1995 yılından beri Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından koordine edilen, liselere yönelik uluslararası bir çevre eğitim programıdır. Çevrenin Genç Sözcüleri Programı, her ülkede ulusal koordinatörler tarafından koordine edilmekte ve ulusal koordinatörler her yıl farklı bir ülkenin ev sahipliğinde yapılan uluslararası toplantılarda bir araya gelerek Programla ilgili paylaşımlarda bulunmaktadır.

  FFE Program Ulusal Koordinatörü Prof.Dr.Çelik Tarımcı, "Çevrenin Genç Sözcüleri Programında öğrenciler, bölgelerindeki olumlu veya olumsuz çevresel konuları bir gazeteci gibi araştırıp, araştırma bulgularını, internet aracılığı ile aynı konuda araştırma yapan diğer okullarla paylaşır ve bilgi alışverişi yaparak dilerlerse ortak dilerlerse de kendi okullarını temsilen bir proje oluştururlar. 1995 yılından bu güne yapılan toplantılarımızdaki esas amacımız gençlerimize, öğrencilerimize çevrenin korunması ve çevre bilincinin geliştirilmesi sağlayıp topluma bilinçli bireyler kazandırmaktır" dedi.

  http://www.medya73.com/dunya-cevre-egitim-zirvesi-kusadasinda-basladi-haberi-861700.html

  Ekli Dosyalar:

  • manset.jpg
   manset.jpg
   Dosya Boyutu:
   50,9 KB
   Görüntüleme:
   28