1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Dünya çevre günü kutlu olsun!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  haber.jpg
  Ceplerinin derdine düşüp insanlığını ve aslında paradan çok doğaya muhtaç olduğunu anla(ya)mayan rantçılar kusura bakmazlarsa..(!)
  Biz insanlar unutmayalım ki gelecek bize emanet ve doğacak olan her bebek bir gün yakamıza yapışma hakkına sahip.Beton yığınları arasındaki sahte güzellikler içinde yaşayıp, çocuklarımıza torunlarımıza fotoğraflarla anlatmayalım "yeşili ve maviyi" değil mi?
  Sürdürülebilir, yenilenebilir, temiz ve sağlıklı bir çevre dileklerimle.. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlu olsun!

  @Şebnem Tunç
  Sebnem Tunc