1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dünya kalite derneği online eğitimleri başlamiştir

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve savas07 tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    DERNEĞİMİZDEN BİR İLK DAHA....:
    Web tabanlı ONLİNE EĞİTİM sitemiz hizmetinize girmiştir...www.dunyakalite.com adresinden istediğiniz eğitime girerek istediğiniz an derslerinizi takip edebilirsiniz...Web tabanlı eğitimin avantajları ve kazandırdıkları:

PROGRAMLARIMIZ İLE KARİYER HEDEFLERİNİZİ YUKARI TAŞIYIN
    Kariyerinizdeki adımları hızlandırabilmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak, özgeçmişinize değer katmak ve iş başvurularınızda dikkat çekmek için önemli bir adım atın! Hedeflerinize uygun eğitim programlarını belirleyerek www.dunyakalite.com’un uluslararası geçerlilikteki bu sertifikalarına sahip olun, her alanda başarılı olmak için çok daha güçlü olun!

KİŞİYE ÖZEL ZAMANDAN VE MEKANDAN BAĞIMSIZ EĞİTİM
    Eğitimler, internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan ya da evinizden giriş yaparak ulaşılabilir durumdadır. Belirli zamanlarda, belirli eğitim salonlarına / mekanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Yollarda zamanınızı saatlerinizi harcamaya gerek yok! Üstelik eğitim almak istediğiniz zamanı ve saatleri de siz belirleyeceksiniz!

ÖZGÜRSÜNÜZ
    Eğitimleri tamamlama konusunda belirli süre kısıtlamaları bulunmuyor. İstediğiniz her an eğitime başlayabilir ve istediğiniz sürede bitirebilirsiniz. İster bir günde ister bir haftada isterseniz de aylarca süren bir süreçte.

GELİŞİMCİ
    Alacak olduğunuz eğitimlerde edineceğiniz bilgiler, iş yaşamınızda oldukça yardımcı ve pratiğe yönelik bilgilerdir. Yetkinliklerinizi artırmak için harika fırsat Dükad’dan geliyor, bu fırsatı kullanmak ya da kullanmamak da tamamen senin inisiyatifinize kalıyor. Ama başarmak istiyorsanız biliyoruz ki bu fırsatı kullanacak ve kendi kariyerinizdeki basamakları hızla çıkacaksınız!

HESAPLI
    Dükad, eğitim programlarını, minimum maliyetle devamlı gelişen ve değişen en opsiyonel bilgileri, internete bağlanabildiğiniz her yerden katılımcılara sunuyor.

İSPATLANABİLİR
    Katılımcılara sağlanan sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli ve imzalı olarak, yasal bir kurum olan Dükad tarafından düzenleniyor. İşveren kurumlarca sertifikaların gerçekliği bahsi geçen sertifika numarası ile site üzerinden kanıtlanabiliniyor!

www.dukad.org.tr / www.dunyakalite.com
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    savas07
    Farklı kategorilerde farklı çeşitlilikte eğitimlerin olması gayet güzel.
    Bununla beraber " Eğitimlerinizi 1 ayda tamamlamanız gerekmektedir" gibi bir yaptırım olmaması da büyük bir avantaj.
    Şüphesiz kimsenin fiyat politikasına müdahale etmemiz mümkün değil. Sonuçta yetkili mercilerden akredite olmanın ve bunu da belgelemenin, kalitenin sürdürülmesinin de bir bedeli vardır. Ama en azından şöyle İSGForum'a özel bir indirim paketi, programları, kampanyaları olması, çok faydalı olurdu.
    Daha önce de sitemiz aracılığı ile buna benzer sertifikasyon programları yapılmış ve ben dahil birçok arkadaşımız da bunlardan istifade etmişlerdi.
    Umarım Dünya Kalite Derneği'de bu konuda duyarsız kalmaz ve yeni kampanyalardan bizlerde faydalanırız.
    Saygılar...
  3. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İSGForum'a özel bir kampanya yapmaktan mutluluk duyarız...Bu konu ile ilgili ortak karar alabileceğimiz bir forum yetkilisi bizimle irtibata geçerse karşılıklı ortak bir noktada buluşup güzel bir kampanya oluşturabiliriz....
    Sevgi ve Saygılarımızla...
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    O zaman buradan şöyle Erkan Dündar , Fatih Özcan ve Talha Taflıoğlu 'na ulaşalım ve onlar da bu konuyu değerlendirsinler de sitemizin hem ortaklıkları artsın, hem de üyelerine faydalı işler çıksın.
  5. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Biz DÜNYA KALİTE DERNEĞİ olarak form'a ve form üyelerine katkı sağlayabilmek adına üzerimize düşeni yapmaya hazırız...
  6. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Peki bunların başarı sertifikası veya katılım sertifikasına göre eksileri veya artıları nelerdir?
    Sadece eğitim aldığımızı mı belgeleyebileceğiz?
  8. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Başarı veya Katılım sertifikalarının ulusal veya uluslararası alanda bir geçerliliği yoktur,,bir konu hakkında eğitim aldığınızı değil,o konu hakkında bir seminer veya konuşmaya katılmış olduğunuzu belgeler...Eğitim Sertifikası ise,üzerinde yazılı olan eğitime katıldığınızı,bu eğitimi başarı ile bitirerek o belgeyi almaya hak kazandığınızı belgeler ve ulusal veya uluslararası alanda (Belgeyi veren kurum veya İmzalayan yetkiliye bağlı olarak uluslararası geçerlilik kazanır) geçerliliği mevcuttur...
  9. Savaş Bey'e düzenlemiş olduğu eğitimler için çok teşekkür ederim. Vermiş olduğu eğitimler ve sertifikaların çalışma hayatına çok büyük katkı sağladığını söylemek isterim.
  10. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    Savaş bey, Entegre iso 9001 ohsas 18001 ve iso 14001 iç tetkikçi eğitiminiz varmıdır. Yoksa sadece standart eğitimlerinizmi mevcut?
  11. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Stratejik Yönetim,,ISO 9001:2008 KYS,,,OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği,,,ISO 14001 Çevre yönetim sistemi,,,ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi eğitimlerini alana ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ eğitim sertifikasını hediye ediyoruz...
    İç tetkikçi eğitimlerimizde mevcut,ama istediğiniz iç tetkikçi eğitiminin önce temel eğitimini almanız gerekmektedir...Sistemimize kayıt olup temel bir eğitimi bitirmeniz durumunda talebiniz doğrultusunda İÇ TETKİKÇİ eğitimini profilinize tanımlıyoruz...
    www.dunyakalite.com
  12. sayfanızı inceledim ancak eğitim süreleriniz ve içerikleri hakkında bir bilgi göremedim..:(
  13. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eğitimlerimiz ONLİNE olduğundan dolayı eğitim süresi tamamen size bağlı...Siz eğitimi bitirip son olarak işaretlediğinizde sınav sayfası açılacak,sınavı bitirdikten sonrada sistem tarafından bize eğiştimleri ve sınavı bitirdiğinize dair bir uyarı gönderilecektir..Biz o uyarıdan sonra ders ve sınav istatiğinizi inceledikten sonra sertifikanızı hazırlayarak adresinize göndereceğiz...
  14. ama bu eğitimlerin toplam bir saati olmalı öyle değil mi?? mesela 16 saat ...ister 16 günde bitsin ister 4 günde ister 2 günde...
  15. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Bakın şu konuda bir anlaşalım,,,siz bire bir eğitim almayacaksınız,,online eğitim alacaksınız..burada siz sabahtan oturup akşama kadar vaktinizi ayırırsanız aynı gün eğitimi bitirirsiniz...Ama günde 1 saat derse girerseniz 4-5 günde eğitimi bitirirsiniz..Haftada 1 saat girerseniz 4-5 haftada bitirirsiniz..Ayrıca siz hangi eğitim hakkında soru sorduğunuzu yazmamışsınız,,şimdi 30 ayrı eğitimimiz var,,bunların hepsinden burada tek tek bilgi vermem de taktir edersiniz ki bayağı bir zaman alır... :)
  16. savaş bey online eğitimler hakkında bir bilgim var diyelim ki 6sigma bunun için toplam saati soruyorum ben..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2013 ---
    siz dersiniz ki toplam 24 saat ben oturup 2 günde bitirim veya 1 ayda
  17. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    6 sigma eğitimi temel eğitim olup normal eğitim süresi 16 saattir...
  18. bunları web sayfasına yazarsanız ve modülleri de paylaşırsanız daha verimli olur düşüncesindeyim
  19. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Forum üyeleri ile bugün yapmış olduğum yoğun mail bilgilendirmelerinden dolayı bilgi işlem merkezimize az önce talimat verdim,,bütün eğitimlerin açıklama bölümüne eğitim içerikleri hakkında detaylı bilgi koyacaklar...Tavsiyeniz için ayrıca teşekkür ederim...