1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dünyadaki en riskli meslek anketi

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve Recep-ÖZ tarafından 28 Mart 2017 başlatılmıştır.

?

En riskli gördüğünüz meslek hangisi?

Anketin kapanma tarihi 27 Nisan 2017.
  1. Test Pilotluğu

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Patolog

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Pompacılık( Akaryakıt İstasyonu)

oy sayısı 0
    0,0%
  4. İş makineleri Operatörlüğü

oy sayısı 0
    0,0%
  5. İple erişim uzmanlığı

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Savaş Muhabirliği

13,6%
  7. İş Güvenliği Uzmanlığı

50,0%
  8. Döküm teknisyenliği( Haddehaneler)

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Madencilik

18,2%
  10. İnşaatçı

18,2%
  1. Recep-ÖZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115797
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Hakan OSGB
    :rolleyes::rolleyes:İş güvenliği uzmanları olarak neredeyse her sektörden çeşitli meslekteki insanlarla karşılaşıyoruz. Uzmanların penceresinden dünyadaki en riskli işe sahip meslek acaba hangisi? Ben sistemin izin verdiğince birkaç şık koydum. Kolluk kuvvetlerini iş güvenliğinde kapsam dışı kaldığı için eklemedim. Aklınızda daha tehlikeli olduğunu düşündüğünüz meslek ya da meslek grubu varsa yorum ekleyebilirsiniz.
    :asik::asik::asik: