1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dışarıdan gelen günübirlik çalışanlar için iş izni prosüdürü yardım..

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Arkadaşlar merhabalar,

1 aya kadar çalıştığım iş yerinde sözleşmem imzalanmış ve göreve başlamış olacağım özellikle tadilat döneminde karşılaştığım bir sıkıntım var ve sizlerden yardım isteyeceğim bu hususta.. Hatta forumdan bulduğum bir yıllık planda aynen şu yazıyor ve bende bunu yapmak istiyorum. Açıkçası Kesin şunu yap ! Şunu yapmadan çalıştırma diyeceğiniz her şey benim için önemli

( İşyerine dışarıdan iş yapmaya gelen firma ve elamanlarını izin almadan çalışmalarını önleme sisteminin kurulması, çalıştırılıp takip edilmesi
    - Sıcak İş İzni
    - Elektrik ile Çalışma İzni
    - Yüksekte Çalışma İzni
    - Kapalı ve Dar Alanda Çalışma İzni

Örnekleri var mı acaba bu izinlerin . )
  2. yüksekte çalışma izni de var