1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Daimi nezaretçi davası

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  DANIŞTAY İDARİ DAVA DAİRELERİ KURULU YÜRÜTMENİN DURDURULMASINA KARAR VERDİ

  Odamız tarafından açılan davada, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu; " Madencilik Faaliyetleri Uygulama Yönetmeliği" nin "Zorunlu olarak daimi nezaretçinin çalıştırılacağı ruhsat sahaları" başlıklı 141.maddesinin 1. fıkrasının (a) bendinde geçen "Ruhsat sahasındaki tesislerde çalışanlar hariç" ibaresinin yürütmesinin durdurulmasına karar vermiştir.

  Karara göre; maden işletme faaliyetleri için tesislerde çalışan ayrımı yapılmaksızın en az on beş işçi çalıştıran tüm açık işletmeler daimi nezaretçi olarak maden mühendisi istihdam edeceklerdir.

  MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI
  YÖNETİM KURULU
 2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  iyi oldu bu...