1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Daire testere koruyucusu

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 2. kadirerçakır İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  erkan bey paylaşımınız için öncelikle teşekkür ederim. Bilindiği gibi bir çok marangoz atölyesinde daire testerelerin koruyucusu bulunmamakta. Görüştüğüm birçok firma sahibinin koruyucularla ilgili şikayeti, koruyucu takıldığında operasyon noktasını görememek. Paylaştığınız koruyucu şeffaf olduğu için bu şikayetlerini ortadan kaldırabiliriz. Bu tarz koruyucuları üreten bildiğiniz bir firma varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar, teşekkürler....
 3. Serkan Kala İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10956
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
 4. HALİL İBRAHİM ATMACA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  133152
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Gerçekten çok güzel bir çalışma yanlız birşey dikkatimi çekti ilk resimdeki testerenin dişlerinden bir yada birkaçı kırık sanırım! sizce bu bir Risk midir?
 5. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Testere dişinin kırık olması bence risk değil.
  Kesilen malzemenin kalitesini olumsuz etkiler.Ha eğer o malzeme hatalı kesimden dolayı montajda v.s. de risk oluşturacaksa değerlendirmek gerekebilir.
 6. tarmagan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ERKAN BEY,

  Öncelikle teşekkür ederim.Daire testereye uyguladığınız şeffaf koruyucuyu nereden temin edebiliriz.