1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Danışmanlık şirketi tanıtımına bak!!!

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve tuncay göktaş tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. İŞVERENLER!
    APARTMAN YÖNETİCİLERİ!
    DİKKAT!!!

"29.12.2012 DE YAYINLANAN "RİSK DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ"NE GÖRE 1 ÇALIŞANI OLAN HER İŞYERİ, 1 KAPICISI VEYA BAHÇEVANI OLAN HER APARTMAN VEYA SİTE RİSK ANALİZİ & DEĞERLENDİRMESİ VE RAPORLAMASI YAPMAK ZORUNDADIR."

Risk Analizi (İş yeri Risk Değerlendirme Raporu) nu yapmadığınız takdirde ilk ay 4500 TL takip eden her ay için 3000 TL AYLIK İDARİ PARA CEZASI YİYEBİLİRSİNİZ...

HERHANGİ BİR DENETİMDE CEZAYA ÇARPTIRILMAMAK İÇİN RİSK ANALİZİ RAPORUNUZU HEMEN HAZIRLATIN.

İŞLEMLERE HEMEN BAŞLAMAK VE TEKLİF ALMAK İÇİN 0 212 438 59 90 (Pbx) info@taksimdanismanlik.com <mailto:info@taksimdanismanlik.com>

Koyu ile yazan yere dikkat edin böyle adamlar danışmanlık yapıyor..Bir haltı bilmiyor sonra risk analizi yapalım diyor..umarım siz çarpılırsınız.
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    istanbulda her şey olabilir :)
  3. yaşarsalur İSGforum Üyesi

ben YİYEBİLİRSİNİZE takıldım nasıl bir tadı var acaba :)
  4. Ceza miktarı arttıkça tadı da acılaşır herhalde, galiba, sanırsam.:D
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    ya acıdan hoşlanıyorlarsa :)
  6. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende bütün muhasebecilere fakslanan bir belge ile karşılaştım bugün :) işverenin yükümlülükleri para cezalarını özetlemişler, ardına da bu hizmeti sadece ortak sağlık güvenlik biriminden alabilirsiniz bireysel çalışanlara itimat etmeyiniz yazmışlar :D bunu yazan OSGB keşke sadece bizden bu hizmet, diğer osgb ler den alamazsınız da deselerdi nasıl unutmuşlar bunu :(
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben geçen alo 170 i aradım bana dediler ki bölge müdürlüklerimize dilekçe ile başvuru yapın bende yapmadım,alo 170 ne işe yarıyo onuda çözemedim,ben şikayet ediyom benden bilgilerimi alıyolar bide tavsiye veriyolar git şuraya buraya diye,şey gibi ne y gibi mesela alo 110 arıyom biz spordayız gelemiyik boşver yansın gitsin der gibi..
  8. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  9. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Telaşa gerek yook. Herkes kendi ticari ahlakını ortaya koyuyor.
  10. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok o değil :) osgb nin hazırladığı bir dosya :) bütün muhasebecilere göndermişler.bende tesadüf denk geldim :)
  11. Ali TUZCU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ARKADAŞLAR,
    SADECE DENETİM BOŞLUĞUNU GÖREREK GÖZÜ DÖNEN BAZI KURULUŞLAR VAR ELBETTE,
    LÜTFEN "BİMER" E ŞİKAYET EDİN, TAKİPÇİ OLUN, ANINDA BOY ÖLÇÜSÜNÜ ALIYORLAR. BİLGİNİZE.
    YOKSA BUNLAR HEPİMİZİ ZAN ALTINDA BIRAKACAKLAR.
  12. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    niteliksiz dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunacaksın bu tiplere aslında
  13. Ben Bimere şikayet ettim bakalım ne olacak.Mantar gibi türeyen OSGB lere bir standart getirilmesse bu işin şeyi çıkar.Gider simit satarım daha iyi
  14. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    Böyle olmasını istemiyoruz.. peki nasıl olmasını istiyoruz
  15. ouzgnl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Sektör ( Kayar kalıp, altyapı,sondaj tecrit vs. )
    ortaya karışık oluyorsa , toplanalım öyle yiyelim. benim kaçak akım rolem var çarpılmayız diye bir teklif almak lazım bu firmadan diyordum ki , sitesi düzgün gözüküyor şu an. İçerik olarak iyi diyebilirim. Hatta bu siteyi gördüğüm için sevindim.