1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Danıştay idari dava daireleri kurulu, yürütmenin durdurulması kararı verdi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 19 Aralık 2012 başlatılmıştır.

  1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

    • Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    KPSS-2011/1 Tercih Kılavuzunda yer alan 3119447 ve 3119449 kurum kodu ile yayımlanan kadro ve pozisyon duyurusu işleminin iptali istemi ile Odamız tarafından dava açılmıştır. 3119447 ve 3119449 kurum kodu ile yayınlanan duyurular ile Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü‘nde istihdam edilmek üzere toplam 14 maden mühendisi alınacağı belirtilmiştir. Ancak aranan nitelikler arasına, maden mühendislerinin cinsiyetinin erkek olması zorunluluğu getirilerek, kadın maden mühendislerinin bu pozisyonlarda istihdam edilmesinin engellenmiştir. Açılan davada Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu 3119447 ve 3119449 kurum kodlu mühendis kadroları için aranan 1101 nitelik kodlu "cinsiyeti erkek olmak" koşulunun yürütmesinin durdurulmasına karar vermiştir.


    TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI