1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Değişim iş sağlığı ve güvenlik hizmetleri

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve metalurjist tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. metalurjist İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  DEĞİŞİM OSGB
  DEĞİŞİM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi;

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 tarih ve 468 no’lu belge onayı ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak kurulmuştur.
  Şirketimiz; Kamu kurum ve kuruluşları, organize sanayi bölgeleri ile Türk Ticaret Kanununa göre faaliyet gösteren şirketler tarafından, işyerlerine iş sağlığı ve güvenlik hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olup, Bakanlıkça 6331 sayılı kanun madde-3/ m bendinde tanımlanmış ve yetkilendirilmiştir.

  DEĞİŞİM OSGB

  İstanbul Esenler’de faaliyet göstermekte, İstanbul geneline iş güvenliği ve sağlığı alanında çözüm odaklı hizmet vermektedir.

  http://www.degisimosgb.com.tr/

  Şirket.jpg
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2014 ---
  İnşaat projelerinde görevlendirmek üzere inşaat deneyimi olan A ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları CV'lerini ilgili maile atabilirler.İstanbul-Avrupa yakası tercih sebebidir.
 2. metalurjist İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  DEĞİŞİM OSGB
  TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

  İnşaat projelerinde görevlendirmek üzere inşaat deneyimi olan A ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları CV' lerini ilgili maile atabilirler.İstanbul-Avrupa yakası tercih sebebidir.

  Bu işe yeni başlayan ve iş mutfağında öğrenmek isteyen C sınıfı iş güvenliği uzmanları da cv lerini mail atabilirler.

  info@degisimosgb.com.tr
  www.degisimosgb.com.tr