1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Demır yolu-ray döşeme-hat yapımı ve sökümü - katener işleri

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve ısgcıgdem tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ısgcıgdem İSGforum Üyesi

  Merhabalar ;
  Elınde demır yolları ile ilgili çalişması olan izlememiz gereken yol konusunda kaynaklık edebileek ilgiye sahıp bır arkadasımız var mı ?
  Şimdiden Teşekkür Ederim.
  Kazasız Günler
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Tam olarak nasıl bir bilgi istiyorsunuz?
  Hazır RD gibi birşey mi?
  Aslına bakarsanız sizin bir çalışmanız var ise onun üzerinden beraberce giderek daha faydalı çalışmalar çıkarmak çok daha mantıklıca olacaktır.