1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Demir çelik sektörü

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Elif Korkmaz tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Elif Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  demir çelik sektörü makine kullanımı talimatları
  meydana gelen iş kazaları ile ilgili sunum var mı acaba?
 2. Elif Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  ARKADAŞLAR KİMSEDE SUNUM YOK MU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFENNN!!!!
 3. hakan aktaş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  53700
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  çaba osgb
  Elif hanım demir çelik sektöründe kullanılan çok fazla makina var ve her birinin talimatı minimum 2 3 sayfa( http://www.isgforum.net/forums/talimatlar/ linkinde mevcut çoğu). meydana gelen iş kazaları ile ilgili görsel ve videolarda http://www.isgforum.net/media/ linkinden seçebilirsiniz.
  konu çok geniş olduğu için hazırda sunum olduğunu sanmıyorum. bence makina adlarınızı forum talimatlar bölümünde arattırıp kendiniz kısa bir sunum hazırlarsanız daha kolay ve kısa zamanda olur.
  iyi çalışmalar dilerim.
 4. Elif Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  teşekkür ederim hakan beyyy