1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Demirci dükkanında risk analizi denetimleri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve tugbaisg tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. tugbaisg İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  25864
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  uzman arkadaşlar acaba bilirkişi gözüyle bir bakabilirler mi acaba risk analizi için benim farkedemediğim noktalar var mı acaba?

  Ekli Dosyalar:

 2. ramazan ÇAKI İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  tugba hanım yalnız bunlar cidden sıkıntılı ekipmanlar bilgine! kontrol formları, kullanma talimatları, ve periyodik muayeneleri ile birlikte panoların değişmesi,kaçak akım röleleri, ekipmanların koruma tertibatları vs vs ... allah kolaylıklar versin sana