1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Denetim modülü değişiklikleri tamamlandı

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  isghizmet.com üzerinde çalışma olan sistemimizin denetim modülü üzerinde değişiklikler tamamlanmıştır. uzmanlarımız tarafından sorulan risk soruların karşılığı olan iyi uygulama cevapları tehlike ve risk tanımları yerini almıştır. ayrıca olasılık ve şiddetlerde uzmanlarımız tarafından eklenmişti. aynı zamanda yapılması gereken duzenleyici faaliyetlerde yerine yazılmıştır.

  sonuç olarak artık denetim açtığınız anda belirlediğiniz konu başlıkları altında sorulan sorulara yanlızca evet ve hayır cevapları seçmeniz yeterli olacak
  örnek
  soru Topraklama tesisatının periyodik kontrolü yapılıyor mu?
  cevap evet ise iyi uygulamalarda Topraklama tesisatının periyodik kontrolü yapılıyor
  cevap hayır ise Topraklama tesisatının periyodik kontrolünün yapılmaması sonucu topraklamada elektrik kaçagı ve yetkili kurum denetimi
  alınması gereken önlem Topraklama tesisatının periyodik kontrolü yetkili kuruluşca (Örn. Elektirk mühendisleri odası) yapılacaktır.
  denetim cheklistinde evet hayır cevaplarını vermeniz sonucu yukarıdaki örnekteki gibi cevaplar yerini almış olacak. ayrıca uzmanlarımız verdiği cevaplar önermeler sizin için yeterli olmadığı taktirde müdehale şansınız bulunmakta. işletmenin pozisyonuna göre olasılık ve şiddetleri değiştirebilirsiniz.