1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Denetimlerde ortam analizi,ölçüm değerlerinin sorgulanması ve termal konfor sorunu

Konusu 'Çalışma Ortamı ve Ölçüm,Analizler' forumundadır ve semihozturk1987 tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. semihozturk1987 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar
  Herhangi bir denetimde başına böyle bir durum gelen var mı? Denetçinin burada termal konfor istenen şartta değildir gibi bir durum.

  Şu an dökümhane kısmı sıcaklarla da birlikte net şekilde sıcak. Çalışanlarda özel kıyafet bulunuyor döküm için fakat bunu bile giymek istemiyorlar. Tshirtle terleme noktasındalar. İşverenle konuyu konuştuk ama bunun maliyetli olduğunu vs. söylüyor. Yönetmelikte yazıyor ancak en azından denetlemelerde de böyle bir durum var demek daha da arttırıyor yaptırımı.
 2. KUANTUM LABORATUVARLARI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  142778
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kuantum İsg Lab..
  O ORTAMDA WBGT , PMV, PPD ANALİZİ YAPTIRMANIZ GEREK