1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Deniz dolgusu ve isg

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve yelda cihan tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. yelda cihan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  79159
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar;
  Bir liman projesinde tam zamanlı görev alıyorum.Deniz dolgusu yapıyoruz .Bu konuyla ilgili iş güvenliği anlamında neler yapılabilir. Ben bir takım çalışmaları yaptım tabiki ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum,bu tür projelerde görev alan arkadaşlarda varsa yardımcı olursanız sevinirim:)
 2. kenan aldemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  23242
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  konuyla ilgili evrak bulabildiniz mi? deniz borulama ve duba üzerinde çalışmalar hakkında ben de evrak aramaktayım. yardımcı olmanızı rica ederim