1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Denizcilere destek

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Arkadaşlar selamlar.
  Malumunuz son birkaç gün içerisinde ülkemiz gemilerinin isminin karıştığı bazı talihsiz olaylar meydana geldi.
  Bir de zamanlamanın manidar olmasından mıdır nedir birkaç ay önce deniz yolu ve hava yolu şirketleri İş Güvenliği kanunundan yeni torba yasa ile Uluslararası Rekabette Geri Kalmak bahanesi nedeni ile kapsam dışı kalmıştı. ( İlgili Konu ) ve bunun akabinde önlemlerin önemsenmediği bu alanlarda inanılmaz deniz kazaları yaşanmaya başladı.
  Ne var canım, ayda yılda birkaç gemi diye düşünmeyin sakın arkadaşlar. Sizin gördükleriniz, uluslararası medyada yer aldığından dolayı bizim basınımız da mecburen yer vermek zorunda kaldı. Yoksa gerçekler çok çok daha acı.
  Bir denizci arkadaşımız da bu konuya dikkat çekmek için bir imza kampanyası başlattı.
  İş Güvenliği konusunda burada bulunan arkadaşlarımızın hassasiyetine güvenerek destek olacağınızı ve çevrenizle paylaşıp bizlerin de bu sorununun çözülmesi için bize yardımcı olacağınızı umarak ilgili imza kampanyası linkini sizlerle paylaşıyorum.
  Hassasiyetinizden dolayı şimdiden sizlere çok teşekkür ederim.

  https://www.change.org/p/çalışma-ve...mhurbaşkanı-denizciler-ölüyor-farkindamisiniz