1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Denizcilik örnek kaza-olay analizi

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Geçtiğimiz günlerde başımızdan geçen talihsiz bir olay üzerine yapılan inceleme çalışmasını burada paylaşmak istedim. Sektörel anlamda bana göre iyi bir örnek. Şükürler olsun ki olay sonunda personel yaralanmamış ve benzer olayların yaşanmaması için örnek bir çalışma ile sirküle edilmiştir.
  Umarım yapılan çalışma faydalı örnek olur. ( Şirket içi kurallarımız gereği şirket adını gizlemek zorundayım. Zaten bunun önemi de yok. Bilgisayarında Office olmadığından dolayı çalışmaları openoffice yazılımı ile yükledim. Umarım görünüm ve dosya açısından da bir sıkıntı yaşamazsınız)

  Ekli Dosyalar: