1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Denizli'de yakıt deposunda yangın

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve S_UNAL tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. S_UNAL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Denizli'de bir bankanın yakıt deposunun bulunduğu bölümde, tadilat sırasında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

  Alınan bilgiye göre, Bayramyeri Meydanı 2. Ticari Yol üzerindeki banka şubesinin kazan dairesinde tadilat sırasında yangın çıktı. Yangına, Denizli Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale ederek, yangını başka bölümlere geçmeden söndürdü.


  Yangın çevrede yoğun dumana neden olurken, banka şubesi boşaltıldı, polis çevrede güvenlik önlemi aldı.

  Yangının, kazan dairesindeki deponun kesilmesi sırasında, içinde kalmış olan kalıntıların tutuşması sonucu çıktığı bildirildi.

  http://haber.rotahaber.com/denizlide-yakit-deposunda-yangin_380633.html