1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Depo kapılarının kontrolü nasıl yapılır?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Sinem Karahan tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Sinem Karahan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba
  Firmalarımda çokça kullanılan ,seksiyonel denilen tarzda depo kapıları var. Bu kapıların kontrolü yapılır mı? Bu kapılar hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.
 2. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bence yapılmalı, acil stopları, sensör testleri, en başında elektrik bağlantısı ve topraklaması gibi kontrollerin yapılması, ara sıra sizin tarafınızdan eğer pek sık kullanılmıyorsa, açılması test edilmesi gibi kontroller gerekli olduğunu düşünüyorum, bununla ilgili elimde form var mı bakacağım.
 3. sedahatip İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  881
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  ağır eski tip manuel sürgü kapılar için ne düşünüyorsunuz.
 4. Mehmet Fatih Doğanay İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  59610
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BilÇe
  Üzerinde düşünmeye pek gerek yok. İşletmede böyle bir kapı varsa yanında da acil durum çıkış kapısı olmalı :)