1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Depolarda risk değerlendirmesi elinde olan varmı? ücreti ödenecektir..

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve ayseak tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. ayseak İSGforum Üyesi

depolarda risk değerlendirmesi elinde olan varmı
    elinde olan bana gönderebilirmi ücretini ödeyebilirm
    soğuk hava depoları ...
    detaylı olursa daha iyi olur...
  2. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Ayşe hanım bu nasıl bir istek bende her işletme va faaliyet için analizler var ama dogru bır uygulama degıl sizleri yanıltabilir
  3. Onur NEZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10010
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hiç uygun bir teklif değil..Gel yap demek başka..Gönderin Parasını vereceğim demek başka..o_O
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Arkadaş yumurtanın kapıya dayandığı anda yazmış mesajı belli ki. Yardımcı olabilecek arkadaşlar kınamak yerine özel mesaj yoluyla cevap verebilirler. İşverenler ummadık anda başınıza değişik şekillerde bela olabilirler. Elinde olanlar yardımcı olsunlar arkadaşımız zaten kendine göre değişikliğini yapacaktır... Çok mu polyannacılık yapıyorum ne :eek:
  5. ayseak İSGforum Üyesi

YORUM YAZANLARI OKUDUM
    BENİM MAKSADIM COPY PASTE DEĞİL
    ASLA ÖYLE OLSAYDI ŞİMDİ BİRSÜRÜ FİRMA İLE ÇALIŞIYOR OLURDUM( BEN GERÇEKTEN İSG KONUSUNU CİDDİYE ALAN BİRİSİYİM )
    GÖZÜMDEN KAÇABİLECEK HUSUSLARI DEĞERLENDİRMEK İÇİN İSTEMİŞTİM BU RİSK ANALİZİNİ
    PARA YAZMA SEBEBİMDE EMEĞE SAYGIMOLDUĞU İÇİNDİR ..
    BEN KİMSENİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU BİRŞEYE KONMAK İSTEMEM RİCA ETSEYDİM BENCE BEDAVACILIKOLURDU ASLA HAZIRA KONMAK RİSK DEĞERLENDİRMESİ YAPMAMAK DEĞİL NİYETİM
    BİR BAYAN OLRAK YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARDAN RİCAETMİŞTİM
    ELİNDE BELLİ KONULARDA RİSK DEĞERLENDİRMELER OLAN KİŞİLER VARSA PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM ...YANITLARINIZI BEKLİYORUM..
  6. veyselgozuoglu İSGforum Üyesi

deponuz hakkında biraz bilgi verirseniz seve seve yazarım
  7. Onur NEZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10010
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biraz anlatın lütfen depoda yapılan faliyetleri..
  8. Kadriye Atamış İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17671
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    depo fotgraflayın.tehlikeler kendiliğinden çıkacaktır.bir tehlikedende birden çok risk oluşur zaten.fotolarıda analize ekleyin.en doğrusu çeklist yöntemi :)
  9. Stility İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    copy yapıştır uzmanları :)
  10. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    depodan biraz bahseder misiniz?