1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Destek elemanı seçimi

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Şevket Temelli tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Şevket Temelli İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  98603
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  İyi akşamlar, Aynı işverene ait ve aynı binayı kullanan 2 farklı şirketin destek elemanları seçiminde nasıl bir yol izlemeliyiz?Binada toplam 30 kişi çalışıyor ayrıca satış elemanı ve şoförler sürekli bina dışında, onları katınca adet 50 oluyor.Bina da çalışanlar az tehlikeli , şoförler tehlikeli , 3 adet vinç operatörü çok tehlikeli.
  Bunları her firma ayrı (kendi içinde farklı sigorta sicili ve tehlike sınıfında) mı değerlendirmek gerekir?
 2. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Her işyerinin sicili farklıdır. Aynı binada bile olsa işyeri siciline göre değerlendirilmelidir. Katipte her tanımlandığın işyerine göre bakmak gerekir.